روشهای ارسال فروشگاه تتریسل

شرایط ارسال کالا

امروزه با فراهم شدن امکان خرید آنلاین از تتریسل شما می‌توانید کالای مورد نظر خود را در سراسر ایران دریافت کنید. با توجه به حساسیت قطعات الکترونیکی ، تتریسل همواره سعی بر این داشته تا با بسته‌بندی مطمئن و ارسال به بهترین شیوه ، محافظ کالای خریداری شده توسط شما باشد.

قبل از ارسال کالا، تیم خدمات مشتریان  تتریسل، جهت هماهنگی با مشتریان در ارتباط خواهند بود. بخش خدمات مشتریان در تمامی مراحل ارسال در کنار شما خواهند بود و در صورت بروز هرگونه مشکل نیز آماده پاسخگویی هستند.

ارسال کالا در محدوده شهر تهران

بابت ارسال محصول تا محل مورد نظر مشتریان، هزینه ۱۸ هزار تومان دریافت می‌شود.

در صورت حضور گیرنده در محدوده شهر تهران، ارسال کالاهای خریداری شده معمولا با پیک انجام خواهد شد .

کالاهایی که با پیک ارسال می‌شوند، حداکثر تا یک روز پس از زمان تائید سفارش، به دست مشتریان خواهند رسید. در واقع سفارشاتی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه (به‌جز روزهای تعطیل رسمی) تا قبل از ساعت ۱۷ و پنج‌شنبه تا قبل ۱۴ ثبت شوند در همان روز و سفارشاتی که بعد از آن ثبت می‌شوند، صبح روز بعد ارسال خواهد شد.

پرداخت در محل: خریداران محترم ساکن تهران می‌توانند روش پرداخت در محل را انتخاب نمایند.

ارسال کالا به خارج از شهر تهران

خریداران محترم می‌توانند در سراسر ایران، تجهیزات مورد نظر خود را دریافت کنند که با توجه به مقصد نهایی، روش‌هایی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود، در دسترس مشتریان قرار داده شده است.

استفاده از روش‌های پستی

یکی از مطمئن‌ترین راه‌های دریافت تجهیزات خریداری شده، از طریق پست پیشتاز است که حداکثر تا سه روز کاری مرسوله‌ را به دست مشتریان می‌رساند.

استفاده از باربری تیپاکس

روش سریع و مطمئن، توسط شرکت تیپاکس و به صورت درب به درب صورت می‌پذیرد. معمولا مرسوله بعد از یکروز به دست مشتری می‌رسد . استفاه از این روش با انتخاب مشتری خواهد بود و هزینه‌ی ارسال بر عهده خریدار می‌باشد.

استفاده از سرویس باربری

اما اگر امکان ارسال پستی به مقصد مورد نظر وجود نداشته باشد یا مشتری درخواست ارسال کالا از طریق باربری‌های اتوبوسی را داشته باشد، کالای خریداری شده با بسته‌بندی ایمن، ارسال خواهد شد. در این روش مدت زمان دریافت کالا به مقصد مورد نظر، وابسته به زمان حرکت اتوبوس‌ها و طول مسیر است.

استفاده از حمل‌ونقل هوایی

در صورتی که هیچ‌کدام از روش‌های قبلی مورد نظر مشتریان نباشد یا کوتاه بودن مدت زمان دریافت تجهیزات اهمیت داشته باشد، کالای خریداری شده از طریق هوایی فرستاده خواهد شد. نکته قابل توجه این است که مشتریان در این روش برای دریافت کالا باید در فرودگاه مقصد حاضر شوند و کالا را تحویل بگیرند. نرخ هزینه حمل هوایی نسبت به وزن کالای خریداری شده محاسبه و بعهده خریدار می باشد.

 موارد نامتعارف

در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، تتریسل موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید.

در صورت بروز هرگونه مشکل با شماره  ۰۲۱۴۹۹۲۵ تماس بگیرید.