حریم خصوصی و اطلاعات شخصی کاربران تتریسل

حریم خصوصی

۱) تیم تتریسل به منظور ارائه خدمات سریع و کامل جهت ثبت سفارش و ارسال کالا به مشخصات فردی کاربر نیاز دارد. تتریسل متعهد می شود که اطلاعات شخصی کاربران، در اختیار سایر شرکت ها و مجموعه ها قرار نمیگیرد.

۲) کلیه فعالیت های شرکت تتریسل در چارچوب قوانین تجارت الکترونیک انجام می شود، بدین ترتیب به منظور صدور فاکتور رسمی برای اشخاص حقیقی به اطلاعاتی شامل نام، نام خانوادگی و کد ملی و برای سازمان ها به کد اقتصادی و شناسه ملی نیاز است.

۳) کلیه مکاتبات شرکت از طریق ایمیل و شماره تلفن هایی که کاربر در اختیار شرکت قرار داده باشد انجام میشود.

۴) شرکت تتریسل ممکن است از برخی اطلاعات برای اهداف بازار یابی و یا تبلیغات استفاده کند و یا خبر ها و اطلاعات را از طریق ایمیل برای کاربر ارسال کند.

کاربر می تواند ارسال خبر نامه را در پروفایل خود غیر فعال کند. غیر فعال نکردن این سرویس به منزله ی موافقت با آن میباشد، حق هر گونه اعتراضی از کاربر سلب میشود.

۵) نگهداری از رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربر است. بدیهی است که کاربر، وظیفه حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی خود را برعهده دارد. هر اقدامی که سبب فاش شدن و سوء استفاده از این اطلاعات شود، بر عهده کاربر بوده و کاربر حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب میکند.

۶) اطلاعات کاربران محرمانه بوده و شرکت تتریسل هیچ گاه این موارد را در اختیار سازمان و یا اشخاص دیگری قرار نمیدهد، مگر با حکم مراجع قضایی و سازمان های ذی صلاح که در آن صورت شرکت موظف است اطلاعات را در اختیار ایشان قرار دهد.

هر گونه جبران خسارات در اتفاقات مرتبط برای شرکت تتریسل وجود ندارد و کاربر حق هرگونه اعتراض را از خود سلب کرده است.

۷) تتریسل با استفاده از پروتکل های امنیتی، تمام تلاش خود را برای حفظ اطلاعات کاربران به کار میگیرد.

نظرات کاربری

۱) تتریسل در جهت رعایت قوانین وب سایت ممکن است برخی از نظرات ارسالی توسط کاربران را ویرایش و دستخوش تغییر کند. کاربران وب سایت تتریسل حق ویرایش و استفاده از اطلاعات را به شرکت تتریسل اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می نمایند.

۲) استفاده از کلمات ناشایست و غیر اخلاقی در نظرات و پاسخ به سایر کاربران، سبب مسدود سازی موقت کاربر میشود. در صورت تکرار نیز حساب کاربری به صورت دائم مسدود خواهد شد.

۳) کارشناسان تتریسل در سریع ترین زمان ممکن، نظرات ارسالی را بررسی و نسبت به انتشار آنها اقدام میکنند.

در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید از راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید :

ایمیل : info@tetrisel.com

تلفن تماس : ۴۹۹۲۵-۰۲۱

آدرس : تهران ، بزرگراه اشرفی اصفهانی ، پونک ، مجتمع تجاری اداری بوستان ، راهرو گلایل پلاک ۱۳۵